חיפוש
  • Renata

Avocado Pit into Straws and Cutlery - Biofase

עודכן ב: ינו 18

בנוסף לפסולת שבני האדם מייצרים, יש גם "פסולת טבעית". קליפות של מוצרים מן הצומח או גרעינים שאיננו ממשיכים לשתול שבעצם הולכים לפח. החברה המקסיקנית בשם Biofase משתמשת בגרעיני אבוקדו ומייצרת מהם סכו"ם וקשיות חד פעמיים, מתכלים. וכך מחליפה את הפלסטיק בפתרון שמטיב עם הסביבה.

העולם מתחיל להיות מודע יותר ויותר לכך שחד פעמי, בניגוד לשמו דווקא נשאר לנצח. Biofase מצליחה להמיר 15 טון גרעיני אבוקדו ביום (!!) לכלים מתכלים.

הגרעינים מגיעים מחברות מקומיות שמשתמשות בתכולת האבוקדו ובמקום לזרוק את הגרעינים, מעבירה אותם לBiofase. כך בנוסף לערך הסביבתי בצמצום הפסולת, חומר הגלם לא גוזל שטחים חקלאיים וגם עלויות הייצור זולות - כי חומר הגלם הוא בחינם.

כמה מהר הסכו"ם הזה מתכלה, ובכן בניגוד למוצרי פרימיום שאנחנו יכולים למצוא כבר בחנויות שנחשבים טובים לסביבה ויתפרקו רק תוך כמה מאות שנים וגם אז לא ב 100%. המוצרים כאן, יתפרקו לחלוטין תוך 240 ימים בלבד.

כיום החברה מייצאת לכל ארה"ב, קנדה, מדינות מערב אירופה ואוסטרליה. כנראה שעם התפתחות החברה יקימו מרכזים בכל אחת מן היבשות וכך יחסכו שילוח אווירי שגם מזהם את הסביבה.


4 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Carbon into Sugar

בתהליך הפוטוסינתזה המוכר לנו, צמחים קולטים את אור השמש, שעוזר להם להפוך פחמן דו-חמצני מהאוויר לעמילן - לסוכרים. ישנם יצורים שבטבעם עושים את הפעולה ההפוכה, הם צורכים סוכרים ומשחררים פחמן דו-חמצני. יצור

Contact Me

© 2023 by Talking Business.  Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now